Przejdź do 
ZAMÓWIENIA I POMOC: Dawid Mieczkowski +48 508 839 102 dawid@refloactive.com | Karolina Weyer +48 508 839 102 karolina@refloactive.com
(0)
kategorie
Strona główna Informacje o nas

O nas | Refloactive | sklep dla ludzi z pasją

Sklep Refloactive.com oferuje wysokiej jakości odzież i akcesoria odblaskowe dla sportowców i osób aktywnych. Nasze wyroby cechuje połączenie wysokiej jakości, niepowtarzalne kroje, wysoka technologia i jakość wykończenia oraz nowoczesny design. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie produkcji różnego rodzaju produktów odblaskowych, począwszy od drobnych odblasków, takich jak zawieszki odblaskowe, opaski czy breloki odblaskowe, przez akcesoria LED doskonałe do zabezpieczenia się podczas uprawiania sportów, aż po profesjonalną odzież odblaskową uszytą z najlepszych, oddychających i wodoodpornych materiałów.

Produkty odblaskowe Reflective sprawdzą się idealnie zarówno podczas treningu, jak i codziennego noszenia.
W naszym sklepie znajdziesz produkty odpowiednie dla wielu dyscyplin sportowych. W naszej ofercie mamy doskonałą odzież i akcesoria odblaskowe dla rowerzystów, biegaczy, amatorów nordic walking, oraz wszelkich innych sportów outdoorowych. 

W Reflective nie zapominamy też o naszych pupilach - zobacz ofertę na akcesoria LED dla psów. 
W naszym sklepie kupisz wyłącznie produkty najwyższej jakości w doskonałych cenach od najlepszych producentów odzieży odblaskowej, takich jak PROVIZ, 3M, Scotchlite.

W razie wątpliwości, nie zwlekaj i skontaktuj się z nami przez formularz - odpowiemy na wszelkie pytania.