Przejdź do 
ZAMÓWIENIA I POMOC: Dawid Mieczkowski +48 508 839 102 dawid@refloactive.com | Karolina Weyer +48 508 839 102 karolina@refloactive.com
(0)
kategorie
Strona główna KAMIZELKI ODBLASKOWE 3M DLA DZIECI

Kamizelki odblaskowe 3M dla dzieci ● Refloactive

Sortowanie: wg ceny wg nazwy

KAMIZELKI ODBLASKOWE DLA DZIECI

Bezpieczeństwo maluchów to obowiązek nas - dorosłych.

Pamiętajmy, aby zadbać o odpowiednie przygotowanie naszych pociech do wyjść na spacer, zarówno gdy idziemy na spacer rodzinny, jak i do wyjść z większymi grupami, np. z grupą przedszkolną. Odpowiedni strój może zwiększyć widoczność i dzięki temu podnieść bezpieczeństwo dzieci. Kamizelka odblaskowa dla dzieci pozwoli kierowcy zauważyć przedszkolaka już z odległości kilkudziesięciu metrów i odpowiednio zareagować. 
W szerokiej ofercie na stronie kamizelkaodblaskowa.pl znajdą Państwo szeroki wybór kamizelek dla najmłodszych, wkładanych przez głowę, kamizelki zapinane na rzep, czy kamizelki z gumką. 

Kamizelki odblaskowe można obrać w modnym kolorze, dostępne są kamizelki żółte, pomarańczowe, czerwone, niebieskie, różowe czy czarne. W naszej ofercie są również kamizelki z wesołymi nadrukami buziek, stopków słoników czy misiów. To naprawdę trzeba zobaczyć!
Na koniec rzecz, o której również warto pamiętać. Na wszystkich kamizelkach możemy nadrukowywać różnego rodzaju indywidualne znaki. Jeśli chcemy dodać logo naszej firmy, możemy o zrobić na piersi lub na plecach kamizelki. Możemy też umieścić nadruk z nazwą przedszkola, dzięki czemu nasza grupa będzie widoczna podczas wyjścia. Nadrukować możemy też imię dziecka - w ten sposób nikt nie pomyli się przy ubieraniu kamizelki.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami - odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.