ZAMÓWIENIA I POMOC: Dawid Mieczkowski +48 508 839 102 dawid@refloactive.com | Karolina Weyer +48 508 839 102 karolina@refloactive.com
(0)
kategorie
Strona główna Płatności

Płatność za pobraniem

Każde zamówienie w sklepie Refloactive może być uregulowane bezpośrednio przy odbiorze paczki od kuriera. Sprawdź, czy podany adres jest prawidłowy i zawiera kompletne informacje potrzebne do doręczenia przesyłki. Podaj również swój nr telefonu w celu ułatwienia kontaktu. Przygotuj odliczoną kwotę płatności. Kurier nie jest zobowiązany do wydawania reszty.

Płatność Przelewy 24

W Refloactive możesz też zapłacić szybkim przelewem internetowym. Po wybraniu tej metody płatności zostaniesz przekierowany do systemu Przelewy24, w którym wskażesz swój bank. Następnie zaloguj się za pomocą danych dostępu do bankowości internetowej i potwierdź płatność. System Przelewy24 posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz wykorzystuje szyfrowanie SSL, dzięki czemu zapewnia ochronę stron internetowych i poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną. Gwarantuje to wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji. 

Płatność kartą płatniczą

W Refloactive honorujemy płatności kartami MasterCard i Visa. Karta płatnicza zostanie obciążona dopiero po wysłaniu przesyłki. W przypadku zwrotu towaru, kwota zostanie przelana z powrotem na rachunek Twojej karty płatniczej. Dane Twojej karty płatniczej są przesyłane za pomocą szyfrowania SSL. Daje to pełną gwarancję bezpieczeństwa.

Numer konta

62 1750 1051 0000 0000 3436 2197 - Raiffeisen Polbank